Maminka dvojčátek

Naše stálá spolupracovnice Gretina nám napsala následující příběh:

Byl jeden král a královna, moc se milovali, jediné co jim chybělo k úplnému štěstí bylo děťátko. Přáli si ho několik let, ale stále nepřicházelo. Až se tedy rozhodli přírodě trochu pomoci a na třetí pokus se KONEČNĚ zadařilo!
Královna byla tolik šťastnáá  obzvlášť když se dozvěděla, že to budou dvojčátka – malý princ a malá princezna.
Ale najednou kde se vzala tu se vzala, přiletěla zlá čarodějka, která krále očarovala a on milou královnu vykázal z jejich krásného království.
Nepomohla slova, ani slzy, ani prosby – nic, kouzla čarodějky jsou silnější.

Královna teď stojí bolavá, slabá, uplakaná na studené dlažbě, nemajíc pro svá dvě srdíčka, která přijdou na svět v lednu skoro nic.

Obracím se proto na vás milé kamarádky, jestli pomůžete. Dneska jsme obešly všechny úřady /soud, sociálka, úřad práce, hmotná nouze/, abychom zjistily na co vše má nárok, ale nepořídily jsme téměř nic – o vše se dá žádat až se narodí dětičky a na bydlení zase až po třech měsících. Taťka sice bude muset něco poplatit, ale vše půjde soudně a dlouho to trvá.

Sehnala jsem docela levně kočárek, autosedačky, fusáčky a jednu postýlku. Sehnala jsem již nějaké oblečení, ale ne úplně malinkaté. Chybí nám toho hrozně moc – povlečení, prostěradýlka, ještě jedna postýlka, vanička, oblečky-hlavně teď zimní, peřinky do postýlek, ……….atd.
Kdo má dvojčátka ví jaká velká spotřeba bude plínek a dětské kosmetiky a já nevím co ještě.

PORADÍTE, POMŮŽETE???

.

.

Na podporu této budoucí maminky dvojčátek, která se ocitla v tíživé životní situaci byla vyhlášena krom materiální, také finanční sbírka. Pokud byste rádi pomohli, stačí zaslat Váš finanční dar na

č.ú. 3789354087/5500, VS 777.

.

.

Podrobnosti najdete ZDE.

Sbírka pro maminku dvojčátek – Haničku a Petříka byla ukončena 28.2.2013 s konečným zůstatkem 12.258,75 Kč.

Děkujeme všem, kdo se zapojil a pomohl nám podpořit maminku a její dvojčátka v jejich prvních dnech života.

Dne 25.3.2013 bylo mamince dvojčátek převedeno na účet 12.259,- Kč.

Napsat komentář